Fabco® – First Aid Bandage Company

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

sipariş

Kataloğu inceledikten ve ürünlerinizi seçtikten sonra, aşağıda listelenen iki yoldan birini kullanarak sipariş verebilirsiniz.

Hangi yöntemi seçerseniz seçin, siparişinizi bir iş günü içinde onaylayacağız. Lütfen Hüküm ve Koşullarımızın (aşağıda) tüm sipariş yöntemleri için geçerli olduğunu unutmayın. Unutmayın, KARARA NAKLİYE 48 bitişik eyalette HER ZAMAN ÜCRETSİZDİR.

Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen (888) 813-8214 numaralı telefondan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Tamamlanmış bir Sipariş Formunu E-postayla Gönderin

Sipariş formumuzun Microsoft Word sürümünü indirin, doldurun ve ek olarak [email protected] adresine geri gönderin. (Lütfen unutmayın, MS Word’ün tüm sürümleri diğer tüm sürümlerle uyumlu değildir, bu nedenle ekinizi açarken sorunlar olabilir. Böyle bir durumda sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz.)

Tamamlanmış bir Sipariş Formunu Fakslayın

Sipariş formumuzu Microsoft Word sürümünü indirebilir, doldurabilir, yazdırabilir ve (860) 442-8699 numaralı telefondan bize fakslayabilirsiniz VEYA yazdırılabilir sipariş formu sayfamıza gidebilir, sayfayı yazdırabilir, elle doldurabilir ve (860) 442-8699 numaralı telefondan bize fakslayın.